Monday 21 May Mon 21 May
Tuesday 22 May Tue 22 May
Wednesday 23 May Wed 23 May
Thursday 24 May Thu 24 May
Friday 25 May Fri 25 May
Saturday 26 May Sat 26 May
Sunday 27 May Sun 27 May
 
 
 
 
Mišri grupė * 12:00 - 13:00 Andrius Česnauskas 
Mišri grupė * 15:45 - 16:45 Andrius Česnauskas 
 
 
Mišri grupė *** 18:00 - 19:00 Andrius Česnauskas 
 
 
 
Mišri grupė ** 18:30 - 19:30 Žygimantas Malinauskas 
Mišri grupė * 19:00 - 20:00 Vytautas Balkūnas 
Moterų grupė ** 19:00 - 20:00 Andriejus Kondratenko 
Vyrų grupė *** 19:00 - 20:00 Tadas Jackūnas 
 
 
Vyrų grupė ** 19:30 - 20:30 Žygimantas Malinauskas 
Moterų grupė * 20:00 - 21:00 Justas Kudrevičius 
Moterų grupė ** 20:00 - 21:00 Tadas Jackūnas 
 
Vyrų grupė *** 08:00 - 09:00 Tomaž Brinec 
Mišri grupė ** 09:00 - 10:00 Donatas Klimašauskas 
Moterų grupė ** 09:00 - 10:00 Tomas Aglinskas 
 
 
 
Moterų grupė ** 17:30 - 18:30 Donatas Klimašauskas 
 
Mišri grupė * 18:00 - 19:00 Andrius Česnauskas 
Mišri grupė ** 18:00 - 19:00 Žygimantas Malinauskas 
Moterų grupė * 18:00 - 19:00 Andriejus Kondratenko 
Moterų grupė ** 18:00 - 19:00 Dominykas Mančakas 
 
Mišri grupė ** 19:00 - 20:00 Vytautas Balkūnas 
Mišri grupė ** 19:00 - 20:00 Donatas Klimašauskas 
Moterų grupė ** 19:00 - 20:00 Andriejus Kondratenko 
Moterų grupė ** 19:00 - 20:00 Agnė Rudžianskaitė 
Vyrų grupė ** 19:00 - 20:00 Žygimantas Malinauskas 
 
Vyrų grupė *** 20:00 - 21:00 Francesco Coletta 
 
Moterų grupė * 21:00 - 22:00 Tomas Aglinskas 
 
Moterų grupė ** 09:00 - 10:00 Andriejus Kondratenko 
 
 
Mišri grupė * 12:00 - 13:00 Andrius Česnauskas 
Mišri grupė * 15:45 - 16:45 Andrius Česnauskas 
 
 
Mišri grupė *** 18:00 - 19:00 Andrius Česnauskas 
 
 
 
Mišri grupė ** 18:30 - 19:30 Žygimantas Malinauskas 
Mišri grupė * 19:00 - 20:00 Vytautas Balkūnas 
Moterų grupė ** 19:00 - 20:00 Andriejus Kondratenko 
Vyrų grupė *** 19:00 - 20:00 Tadas Jackūnas 
 
 
Vyrų grupė ** 19:30 - 20:30 Žygimantas Malinauskas 
Moterų grupė * 20:00 - 21:00 Justas Kudrevičius 
 
 
 
Mišri grupė ** 09:00 - 10:00 Donatas Klimašauskas 
Moterų grupė ** 09:00 - 10:00 Tomas Aglinskas 
 
 
 
Moterų grupė ** 17:30 - 18:30 Donatas Klimašauskas 
 
Mišri grupė * 18:00 - 19:00 Andrius Česnauskas 
Mišri grupė ** 18:00 - 19:00 Žygimantas Malinauskas 
Moterų grupė * 18:00 - 19:00 Andriejus Kondratenko 
Moterų grupė ** 18:00 - 19:00 Dominykas Mančakas 
 
Mišri grupė ** 19:00 - 20:00 Vytautas Balkūnas 
Mišri grupė ** 19:00 - 20:00 Donatas Klimašauskas 
Moterų grupė ** 19:00 - 20:00 Andriejus Kondratenko 
Moterų grupė ** 19:00 - 20:00 Agnė Rudžianskaitė 
Vyrų grupė ** 19:00 - 20:00 Žygimantas Malinauskas 
 
Vyrų grupė *** 20:00 - 21:00 Francesco Coletta 
 
Moterų grupė * 21:00 - 22:00 Tomas Aglinskas 
 
Moterų grupė ** 09:00 - 10:00 Andriejus Kondratenko 
 
 
Mišri grupė * 12:00 - 13:00 Andrius Česnauskas 
 
 
Vyrų grupė *** 17:40 - 18:40 Tadas Jackūnas 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mišri grupė ** 10:00 - 11:00 Donatas Klimašauskas