Monday 16 May Mon 16 May
Tuesday 17 May Tue 17 May
Wednesday 18 May Wed 18 May
Thursday 19 May Thu 19 May
Friday 20 May Fri 20 May
Saturday 21 May Sat 21 May
Sunday 22 May Sun 22 May
Body Sculpt ** 07:30 - 08:30 Ramunė Supranavičienė 
Callanetics * 09:00 - 10:00 Neringa Vyšniauskienė 
Body Sculpt ** 10:00 - 11:00 Neringa Vyšniauskienė 
 
 
 
 
 
Press + Back ** 17:30 - 18:00 Laurynas Paukštys 
Body Sculpt ** 18:00 - 19:00 Ramunė Supranavičienė 
TRX ** 18:00 - 19:00 Laurynas Paukštys 
Yoga * 18:00 - 19:00 Renata Baliukevič 
Functional Training ** 19:00 - 20:00 Laurynas Paukštys 
Slow + Strong ** 19:00 - 20:00 Ramunė Supranavičienė 
Step Intro * 19:00 - 19:30 Jurga Maculevičiūtė 
Step ** 19:30 - 20:30 Jurga Maculevičiūtė 
 
Slow + Strong ** 09:00 - 10:00 Pavaduojantis Treneris 
 
Mother and Child * 11:00 - 12:00 Ramunė Supranavičienė 
Body Sculpt ** 12:00 - 13:00 Ramunė Supranavičienė 
 
Treniruotės paaugliams ** (12-18 m.) 17:00 - 18:00 Andžej Gunevič 
 
 
Body Sculpt ** 18:00 - 19:00 Neringa Vyšniauskienė 
Circle Training *** 18:00 - 19:00 Andžej Gunevič 
Roll + Stretch * 18:00 - 19:00 Ramunė Supranavičienė 
Body Sculpt + Myzone ** 19:00 - 20:00 Andžej Gunevič 
Callanetics * 19:00 - 20:00 Neringa Vyšniauskienė 
 
 
Body Sculpt ** 07:30 - 08:30 Ramunė Supranavičienė 
 
Body Sculpt ** 10:00 - 11:00 Neringa Vyšniauskienė 
 
 
 
 
 
Press + Back ** 17:30 - 18:00 Laurynas Paukštys 
Body Sculpt ** 18:00 - 19:00 Ramunė Supranavičienė 
TRX ** 18:00 - 19:00 Laurynas Paukštys 
Yoga * 18:00 - 19:00 Renata Baliukevič 
Dance Fit * 19:00 - 20:00 Ramunė Supranavičienė 
Functional Training ** 19:00 - 20:00 Laurynas Paukštys 
 
 
 
Slow + Strong ** 09:00 - 10:00 Pavaduojantis Treneris 
 
Mother and Child * 11:00 - 12:00 Ramunė Supranavičienė 
Body Sculpt ** 12:00 - 13:00 Ramunė Supranavičienė 
 
Treniruotės paaugliams ** (12-18 m.) 17:00 - 18:00 Andžej Gunevič 
 
 
Circle Training *** 18:00 - 19:00 Andžej Gunevič 
Slow + Strong ** 18:00 - 19:00 Ramunė Supranavičienė 
Step ** 18:00 - 19:00 Neringa Vyšniauskienė 
Callanetics * 19:00 - 20:00 Neringa Vyšniauskienė 
Press + Back ** 19:00 - 20:00 Andžej Gunevič 
 
 
 
Callanetics * 09:00 - 10:00 Neringa Vyšniauskienė 
Body Sculpt ** 10:00 - 11:00 Neringa Vyšniauskienė 
 
 
 
Pilates * 17:00 - 18:00 Polina Shilova 
 
 
Body Sculpt ** 18:00 - 19:00 Polina Shilova 
 
 
 
 
 
 
 
 
Slow + Strong ** 10:00 - 11:00 Neringa Vyšniauskienė 
Body Sculpt ** 11:00 - 12:00 Neringa Vyšniauskienė 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pilates * 10:00 - 11:00 Polina Shilova 
Body Sculpt ** 11:00 - 12:00 Polina Shilova 
 
Body Sculpt ** 16:00 - 17:00 Polina Shilova 
Pilates * 17:00 - 18:00 Polina Shilova 
Zumba ** 17:00 - 18:00 Greta Burbaitė